WYKAŃCZANIE WNĘTRZ

TWOJA KREATYWNOŚĆ - NASZA SOLIDNOŚĆ

adaptacja poddaszy

Wszechstronne i kompleksowe adaptacje poddaszy, od projektu poprzez dobór materiałów i wykończenie. Doskonała współpraca z klientem.

Kontakt

panele podłogowe

Fachowe i trwałe instalacje paneli podłogowych dla domów, mieszkań instytucji użyteczności publicznej. Wysoka jakość i przystępne ceny montażu.

Kontakt

kładzenie płytek

Kładzenie płytek, kafelków, glazury, terakoty, powierzchnie podłogowe i ścienne, łazienki, pomieszczenia mieszkalne i biurowe.

 Kontakt 

montaż suchych tynków

Instalacja i montaż suchych tynków, płyt gipsowo-kartonowych, zabudowa skosów poddaszowych, stawianie ścianek, wysepek, podwieszanie sufitów.

Kontakt

instalacje CO


Instalacje centralnego ogrzewania, montaż pieców, rozprowadzenie instalacji grzewczej, instalacja kaloryferów, ogrzewania podłogowego.

Kontakt


montaż kanalizacji


Montaż systemów odprowadzania ścieków, instalacja i podłączanie kanalizacji, w budynkach wolnostojących oraz mieszkaniach.

Kontakt


malowanie


Malowanie i odnawianie ścian sufitów. Prace renowacyjne, przygotowanie i oczyszczanie ścian, gładzenie powierzchni ściennych, dobór kolorów z RAL.

Kontakt


tapetowanie


Tapetowanie powierzchni ściennych i elementów z płyt gipsowo-kartonowych, klejenie tapet tradycyjnych, tapet 3D i fototapet.

Kontakt


wykańczanie wnętrz


Kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkalnych i biurowych, wszestronne zaplecze fachowców i narzędzi, wykończeniówka od podłogi po sufit.

Kontakt